AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

[b][color=indigo]Burak Özçivit Biyografi[/color][/b]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
asi_melek
Moderatör
Moderatör

Lakap : qÜbÜsSs
Domuz

Kullanıcı Tablosu
Rep Puanı Rep Puanı: 0
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: %0

MesajKonu: [b][color=indigo]Burak Özçivit Biyografi[/color][/b]   Paz Ağus. 08, 2010 12:35 pm

Kendi Ağzından Burak Özçivit..

Kazım İşmen lisesi mezunuyum.Marmara Üniversitesi güzel sanatlar fakültesi fotoğrafçılık bölümünde okuyorum.

İngilizce biliyorum. Araba kullanmak, spor yapmak ve futbol oynamaktan çok hoşlanıyorum.

2003 yılı Best Model Of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden seçildim. Ve bu yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başladım. Ve halen Uğurkan Erez ile çalışmaktayım.

Daha sonra 2005 Best Model Of The Turkey yarışmasına yeniden katıldım ve Best Model Of Turkey seçildim. Buna bağlı olarak da Best Model Of The World 'a katıldım ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçildim. Faruk saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev aldım.

Kasım 2007 'de sinemalarda gösterime girecek olan yapımcılığını Mia Danışmanlık ve Dada Film'in ortaklaşa yaptığı - Musallat – isimli Sinema filminde rol aldım.

Bu aralarda yapımcılığını 3 nokta yapımın yaptığı Kanal D 'de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı - Zoraki Kocada - oynadım.
Kullanıcı profilini gör

[b][color=indigo]Burak Özçivit Biyografi[/color][/b]
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [color=red]Sharpes Pygmy Maple - Crown Problems[/color]
» Kurt Seyit ve Şura
» Sailor Moon Coloring Page Contest Tuesday
» [color=red]Bald Cypress Virus or What???[/color]
» Beautiful 1995 Impala SS in the best color they made it in!!!